Sitemize Hoşgeldiniz...

Fax 0212 242 19 54

Telefon & Watsapp 0212 242 22 09

Yasal Uyarı

Ana Sayfa » Yasal Uyarı

Mali Müşavir Fatih ÇOLAK’ın internet sitesi bilgilendirme amaçlı olup içeriğinde iletişim bilgilerimiz ve çeşitli konularda yazılarımız yer almaktadır. Reklam amaçlı olarak yayın yapmayan sitede iletişim formu randevu amaçlı olarak kullanılmalıdır. Sitenin ve yazı içeren sayfaların internet aramalarında herhangi bir Mali Müşavir meslektaşın sitesinden önce görüntülenmesi tarafımızın yazı hakkındaki konuyu diğer Mali Müşavir meslektaşlardan daha iyi bildiğimiz anlamına gelmemekte, yazının özgünlüğünden kaynaklanmaktadır. Bütün Mali Müşavirler bilgi sahibi oldukları konularda mükelleflerine her türlü hizmeti sunmaktadır. Mali Müşavirlik hizmet konularında bir işleminiz yada sorunlarınız var ise bağlı bulunduğunuz bölge Mali Müşavirler Odasına kayıtlı bir Mali Müşavir meslek mensubu bürosunda sözlü olarak danışma talebinde bulununuz.

Sitemizde yer alan yazılar yol gösterici nitelikte genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Bu paylaşımlar ile amacımız muhasebe, vergi, yatırım, danışmanlık alanlarında veya diğer türlü profesyonel bağlamda tavsiye veya hizmet sunmak değildir. Bu nedenle işinizle ilgili herhangi bir karar vermeden önce profesyonel muhasebe ve vergi uzmanları, hukuk danışmanları ve diğer yetkili danışmanlarla başvurmanız gerekmektedir.

Yasa, kural ve yönetmeliklerin sürekli değişmesi ve elektronik iletişimin doğasında bazı riskler taşıması nedeniyle, bu sitedeki bilgilerde gecikmeler, eksiklikler veya yanlışlıklar söz konusu olabilir.

Bu sitedeki tüm bilgiler “oldukları gibi” sunulmaktadır ve belirli bir amaçla kullanıldığında gösterecekleri performansa, ticari meta olarak alınıp satılabilme özelliklerine ve belli bir amaca uygun olmalarına ilişkin garantiler de dâhil olmak, ancak, bunlarla sınırlı olmamak üzere, bu bilgilerin eksiksiz, doğru ve zamanında sağlanmış bilgiler olmalarıyla veya bu bilgilerin kullanımından doğan sonuçlarla ilgili olarak herhangi bir açık veya zımni garanti ve teminat verilmemektedir.

Bu içeriğin veya buradaki bilgilerin kullanımından doğabilecek riskler size aittir. Bu bilgileri veya içeriği kullanmanız doğrultusunda oluşabilecek zarar riski de sizin sorumluluğunuzdadır.

Sitede yayınlanan yazılar ve bilgilerden dolayı, S.M. Mali Müşavir Fatih Çolak herhangi bir özel, dolaylı, tesadüfi, önemli ya da cezai zararlardan veya sözleşmeden, yasal durumdan veya şahsi kusur ve hatalardan kaynaklanan zararlardan, başka herhangi bir zarardan sorumlu değildir.