Sitemize Hoşgeldiniz...

Fax 0212 242 19 54

Telefon 0212 242 22 09

Muhasebe ve Mali Müşavirlik Kurumsal Hizmet Misyonumuz

Ana Sayfa » Karşılama » Muhasebe ve Mali Müşavirlik Kurumsal Hizmet Misyonumuz

muhasebecimalimusavir Muhasebe ve Mali Müşavirlik Kurumsal Hizmet Misyonumuz

Meslek ilkelerine bağlı, dürüstlük, güvenilirlik ilkeleri doğrultusunda; mükelleflerimize vergi, muhasebe, işletme yönetimi konularında mali müşavirlik hizmetleri vermekle birlikte vergi ve iş hukuku davaları öncesi hazırlık çalışmalarına destek ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

325-150x150 Muhasebe ve Mali Müşavirlik Kurumsal Hizmet Misyonumuz

Hizmetlerimizde, müşterilerimizin ve kamunun faydasını eşgüdümlemeyi amaç ediniyoruz. Müşterilerimizin istek ve beklentilerinin fazlasını vermek gayretiyle, kendimizi sürekli yenilemekte ve geliştirmekteyiz. Ticari ve vergiye konu olabilecek işlemlerde, mükelleflerimizin mali işlerle ilgili gereksinimlerini yasalara uygun olarak yerine getirmeleri için hizmet vermekteyiz.

Çalışmalarımız karşılıklı güven, saygı, sır saklama ilkelerine dayanmaktadır. Bu nedenle mükelleflere verilecek hizmet yazılı bir Sözleşmeye dayanmaktadır. Taraflar arasındaki Gizlilik – Sorumluluk – Yükümlülük her şirketin veya iş yerinin yapısına göre şekil almaktadır.

Mali müşavirlik mesleğine farklı bir gözle bakıyor ve müşterilerimize kurumsallaşma, yönetim danışmanlığı ve muhasebe sistemlerinin kurulması ile ilgili çözümler sunuyoruz. Giderek artan rekabetçi koşulların işletmelerinizi hangi boyutlarda etkilediğini biliyor, müşterilerimize finansal danışmanlık ve mali analiz hizmetlerimizle destek olmaya çalışıyoruz. İşletmenizin varlıklarını korumak ve faaliyetlerin standardizasyonu sağlamak amacıyla iç denetim sistemini ve muhasebe bilgi sistemini kurarak karmaşık faaliyetleri kontrol edilebilir hale getiriyoruz.

Vergi-Hesapalamaları Muhasebe ve Mali Müşavirlik Kurumsal Hizmet Misyonumuz

Maliyeye yönelik değil bilgi için muhasebe yapma prensibi sonucu; doğru analiz ve tespitlerle, karşılaşılan sorunların çözümünde, bilgi birikimi ve tecrübeye dayanan güvenilir danışmanlık hizmetleri verirken teknolojiden azami ölçüde yararlanarak klasik yaklaşımların dışında sizlere destek vermekteyiz. Bireysel değerlerimizi kurumsal değerlerle bütünleştirerek, genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri, muhasebe raporlama ve denetim standartları ışığında ve yasalar çerçevesinde kaliteli ve işletmenize özgün Mali Müşavirlik çözümleri sunarak işletmenize değer katmaktan mutluluk duymaktayız.

YASAL UYARI