Sitemize Hoşgeldiniz...

Fax 0212 242 19 54

Telefon & Watsapp 0212 242 22 09

7/24 Online Muhasebe

Ana Sayfa » Blog » 7/24 Online Muhasebe

7/24 Online Muhasebe Büro Hizmetlerimiz Kesintisiz Devam Ediyor.

E-Mükellef sistemimiz ile 7/24 online hizmetlerimiz kesintisiz sunulmaktadır.

 • Mükellef Mobil Uygulaması ve Vergi-SGK Evraklarını Aktarma

E-Mükellef mobil uygulamamız sayesinde, mükelleflerimiz kendine ait vergi ve sgk evraklarına cep telefonu uygulamasından ulaşır. İstediği evrakları istediği kişilere E-Mail, WhatsApp veya Skype üzerinden paylaşır, telefonuna evrakı indirebilirler. Tüm mükellefler mobil uygulama ve muhasebe web sitenizden kendilerine ait tüm evraklara ulaşır.

 • Mail, SMS, W.App İle Gönderme

Mobil ve web sistemimiz üzerinden; mükelleflerimize gönderilmesi gereken tüm vergi ve ilgili evrakları tek bir tuşa basarak toplu olarak mükelleflerin e-mail adresine, cep telefonlarına sms olarak veya whatsApp ile gönderebiliyoruz. Ayrıca mobil uygulama yüklü mükelleflerimize uygulama bildirimi de gönderilmektedir.

 • E-Tebligat Toplu Sorgulama

Tek tuşla tüm mükelleflerimiz gelen tebligatları görebilir ve isterlerse toplu olarak ve tek tuşla e-mail, sms veya whatsApp ile tebligatları iletebilirler. Ayrıca mükelleflerimiz E-Mükellef mobil uygulaması üzerinden hiç bir işlem yapmadan yeni gelen tebligatlarına kolayca ulaşabilirler.

 • E-Arşiv Portal Toplu Sorgulama

GİB E-Arşiv Portalından mükelleflerimiz kestiği tüm faturaları aya göre tek tuşla ve toplu olarak sorgulayabilir, bilgisaya indirebilir, yazdırabilir, excel veya pdf olarak dışa aktarabilirler. İsterlerse tüm işlemleri mobil uygulama üzerinden yapabilirler.

Kesilen e-arşiv faturalarına tek tuşla ve toplu olarak sorgulayabilir, excel veya pdf olarak dışa aktarabilirsiniz.

 • Ticaret Sicil Gazeteleri

Mükelleflerimiz kendine ait tüm ticaret sicil gazetelerine hiç bir işlem yapmadan mobil uygulama üzerinden veya muhasebe web siteniz üzerinden tek tuşla ulaşabilirler. İstediği gazeteyi cep telefonuna veya bilgisayarına indirebilirler. İstediği kişiye e-mail veya whatsApp ile gönderebilirler.

 • Vergi Levhası

Mükelleflerimiz kendine ait vergi levhasına hiç bir işlem yapmadan mobil uygulama üzerinden veya muhasebe web siteniz üzerinden tek tuşla ulaşabilirler. Vergi levhasını cep telefonuna veya bilgisayarına indirebilirler. İstediğiniz kişiye e-mail veya whatsApp ile gönderebilirsiniz.

 • Vergi, SGK, Taşıt Borç Sorgulama

Vergi, SGK, taşıt, yapılandırma, idari ceza, harç, icra vb. tüm borçlarını tek ekrandan görebilirsiniz. Üstelik ister muhasebe sitesi panelinden isterseniz mobil uygulama üzerinden anlık tüm borçlarınıza ulaşabilirsiniz.

 • Borcu Yoktur Belgesi Alma

Mükelleflerimiz vergi ve SGK kurumlarına ait borcu yoktur yazısını talep edebilir veya önceki taleplerine ait borcu yoktur yazılarına tek tuşla ulaşabilirler. Ayrıca mükelleflerimiz ister muhasebe sitesi üzerinden ister mobil uygulamadan tek tuşla ve kolayca borcu yoktur talebinde bulunup önceki talep belgelerine ulaşabilirler.

e-mukellef-1024x495 7/24 Online Muhasebe

Muhasebe App Uygulamamızı İndirin

app-store 7/24 Online Muhasebe
google-play 7/24 Online Muhasebe
 • Whatsapp
  1
  Whatsapp
  Merhaba,
  Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istermisiniz?